Ustájení koní

  1. Pastevní ustájení – zahrnuje domov pro koně na 4ha členité pastvině s lesnatými pahorky, přístřešky stlané slámou, vlastní seno, voda, minerální liz. Samozřejmostí je individuální příkrm (přiveze si majitel), ošetřování, podávání léků, dekování. Individuální přístup dle potřeby koníka. Vhodné pro starší koně na klidný důchod. Krásná čistá příroda. Cena 3 500,- Kč/měsíc.
  2. Ustájení typu paddock paradise – zahrnuje domov pro koně na 1,5 ha chudším výběhu s trekem a kusem lesa, kde jsou různé cestičky, přírodní překážky, přístřešek. 3x denně rozvážení hromádek sena po treku, voda, minerální liz. Samozřejmostí je individuální příkrm (přiveze si majitel), ošetřování, podávání léků, dekování. Vhodné pro koně se sklonem ke schvácení, po schvácení, se sklonem k obezitě. Individuální přístup dle potřeby koníka. Krásná čistá příroda. Cena 4 200,- Kč/měsíc.
  3. Rehabilitační ustájení – vhodné pro koně po úraze, po nemoci, v rekonvalescenci. Zahrnuje samostatný výběh s přístřechem nebo venkovním boxem. Denní rehabilitace koně – osteopatické ošetření dle individuální potřeby koně, řízený pohyb, dekování, chlazení, podávání léků, bachovy esence na míru, v případě potřeby hirudoterapie. Vše se odvíjí od zdravotního stavu koně a jeho potřeb. Spolupráce s veterinářem. Cena individuální, dle dohody a doby rehabilitačního pobytu. Vše zastřešeno smlouvou.